Dell Latitude 7450
Dell Latitude 7450
DELL TECHNOLOGIES DELL Refurb Latitude 14-7450 U7 165Uбольше |
Refurbished
|
857.30 €
|
B магазин smartech.ee |
Dell Latitude 7450 Intel Ultra 7 155U 16GB 512GB 14" FHD Windows 11 Proбольше |
|
1019.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
Dell Laptop Dell Dell Latitude 7450 - Flip-Design - Intel Core Ultra 7 165U / 1...больше |
|
1076.51 €
|
B магазин percte.eu |
Dell Dell Latitude 7450 - Flip-Design - Intel Core Ultra 7 165U / 1.7 GHz - Inte..больше |
|
1122.20 €
|
B магазин enter24.eu |
DEL Dell Latitude 7450 u7-165U 14" 2in1 16GB/512GB SSD FHD+Touch W11Pбольше |
|
1213.70 €
|
B магазин galador.ee |
Dell Latitude 7450 Ultra 5 135H 14.0" FHD+250 nits 16 GB DDR5 SSD 1 TB Intel Gr.. |
|
1267.91 €
|
B магазин viron.ee |
Dell Latitude 7450 Win11Pro Ultra 5 135H/16GB/1TB SSD/14.0 FHD+250nits/Intel Gra..больше |
|
1403.85 €
|
B магазин multo.eu |
Dell Latitude 7450 Ultra 5 135H 14.0" FHD+250 nits 16 GB DDR5 SSD 1 TB Intel Gra.. |
|
1414.29 €
|
B магазин eestipoisid.eu |
Dell Latitude 7450 Ultra 5 135H 14.0"FHD+250nits 16GB DDR5 SSD1TB Intel Graphics.. |
|
1444.40 €
|
B магазин toppc.ee |
Dell Latitude 7450 Ultra 5 135H 14.0" FHD+250 nits 16 GB DDR5 SSD 1 TB Intel Gra.. |
|
1448.65 €
|
B магазин heahind.ee |
Notebook DELL Latitude 7450 CPU Core UltraLaos – telli E-R enne 16:00 ja saad kätte juba järgmisel tööpäeval! больше |
|
1560.17 €
|
B магазин datagroove.ee |
Sülearvuti Dell Latitude 7450, Core Ultra u5-135U, 16 GB, 16 GB, 14 ", Intel Gra..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1679 € больше |
|
1590.50 €*
|
B магазин 1a.ee |
Sülearvuti Dell Latitude 7450, Core Ultra u5-135U, 16 GB, 16 GB, 14 ", Intel Gra..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1679 € больше |
|
1590.50 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Notebook|DELL|Latitude|7450|CPU Core Ultra|u5-135U|1600 MHz|CPU features vPro|1..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
1590.50 €
|
B магазин bigbox.ee |
Notebook|DELL|Latitude|CPU Intel Core Ultra 5|135U|1.6 GHz|14 "|1920x1200 pixels..больше |
|
1714.16 €
|
B магазин freyo.ee |
Notebook DELL Latitude 7450 CPU Core Ultra u5-135U 1600 MHz CPU features vPro 14..больше |
|
1717.00 €
|
B магазин kontorikaubad.ee |
DELL|Latitude|7450|CPU Core Ultra|u5-135U|1600 MHz|CPU features vPro|14"|1920x12..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1963.48 € больше |
|
1767.25 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Notebook|DELL|Latitude|7450|CPU Core Ultra|u7-165U|1700 MHz|CPU features vPro|14.. |
|
1909.00 €
|
B магазин fotofabrikas.lt |
Sülearvuti DELL Latitude 7450 CPU Core Ultra u7-165U 1700 MHz CPU features vPro .. |
|
1935.77 €
|
B магазин myyk24.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 17:02
! Сообщить об ошибке| Марка | DELL |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Dell |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Korpuse materjal | Metall |
| Pikkus | 222.8 |
| Seeria | Dell Latitude |
| Protsessori põlvkond | Meteor Lake |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 313 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.33 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Kodu-/õppe- |
| Kõrgus | 18.21 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 6400 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ Ultra 5 Processor 135U |
| Protsessori sagedus | 1.6 |
| Protsessori tuumad | 12 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | HD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | 802.11ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | Smart Card |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | 2 x USB Type-C / Thunderbolt |
| Показать больше | |






















































