Dell Latitude 7440
Dell Latitude 7440
Dell LATITUDE 7440 2in1 i7-1365U 16GB 512GB SSD 14" FHD(touch) Win11pro USED US.. |
Облученное
|
580.68 €
|
B магазин viron.ee |
DELL LATITUDE 7440 2in1 i7-1365U 16GB 512GB SSD 14" FHD (puutetundlik) Windows 1..больше |
|
660.22 €
|
B магазин enter24.eu |
DELL LATITUDE 7440 2in1 i7-1365U 16GB 512GB SSD 14" FHD(touch) Win11pro KASUTATU..больше |
|
687.80 €
|
B магазин smartech.ee |
Sülearvuti Dell Latitude 14 - 7440 i5-1335U 16G 256GBHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 948.0 € больше |
|
759.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Dell Latitude 7440 i7-1365U 512GB SSD, 16GB 14" WUXGA (1920x1200) WIN11 Pro GRAY |
|
1069.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
DELL LATITUDE 7440 2 in 1 i7-1365U 16GB 512GB SSD 14" FHD(touch) (US QWERTY) Win..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
1195.00 €
|
B магазин bigbox.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-19 23:36
! Сообщить об ошибке| Марка | DELL |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Dell |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | Ultralight 7440 |
| Pikkus | 220.2 |
| Seeria | Dell Latitude |
| Protsessori põlvkond | Raptor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 313 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.2 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 17.95 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 4800 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i5-1345U |
| Protsessori sagedus | 3.50 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 32 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | Iris Xe |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Integrated |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | Smart Card |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | 2 x USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Показать больше | |















































