Dell Latitude 5450
Dell Latitude 5450
Dell Latitude 5450 | FHD | Core i3-1315U | 16GB DDR5 | 512GB SSD | Intel Graphic..больше |
|
651.80 €
|
B магазин arvutitark.ee |
Dell Latitude 5450 Intel Ultra 5 125U 16GB 512GB 14" FHD Windows 11 Proбольше |
|
715.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
SALE OUT. Dell Latitude 5450 14 " IPS FHD 1920 x 1080 pixels Anti-glare Intel U..больше |
|
913.93 €
|
B магазин alfashop.ee |
Sülearvuti Dell Latitude 14 - 5450 Laptop Ultra 5 Processor 135U 16GB 512GBHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1130.0 € больше |
|
922.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
SALE OUT. Dell Latitude 5450 14 " IPS FHDLaos 1 tk – Enne kella 16:00 tehtud tellimused paneme teele samal tööpäeval. больше |
|
934.96 €
|
B магазин novalo.ee |
SALE OUT. Dell Latitude 5450 AG FHD Ultra 5 135U/16GB/512GB/Intel Integrated/Win..больше |
|
945.00 €
|
B магазин gameroom.ee |
Dell Latitude 5450 AG FHD Ultra 5 135U/16GB/512GB/Intel Integrated/Win11 Pro/ENG..больше |
|
949.00 €
|
B магазин fotofabrikas.lt |
Dell Latitude 5450 14 FHD IPS 135U 16GB 512SSD EN W11Pro Gray0% liising 161.9Eur kuni 6 kuud |
|
971.40 €
|
B магазин rde.ee |
DEL Dell Latitude 5450 | 14 " | IPS | FHD | 1920 x 1080 pixels | Anti-glare | In..больше |
|
971.40 €
|
B магазин galador.ee |
Dell Latitude 5450 | 14 " | IPS | FHD | 1920 x 1080 pikslit | Pimestusvastane | ..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
973.00 €
|
B магазин bigbox.ee |
Dell Latitude 14 (5450) Grey, 14" FHD IPS, Core Ultra 5 135U, 16GB, 512GB SSD, W.. |
|
977.25 €
|
B магазин toppc.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-24 14:10
! Сообщить об ошибке| Марка | DELL |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Dell |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Korpuse materjal | Metall |
| Mudel | 5450 |
| Pikkus | 212 |
| Seeria | Dell Latitude |
| Protsessori põlvkond | Meteor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 321.35 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.4 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 54 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Kodu-/õppe- |
| Kõrgus | 19.06 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 5600 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ Ultra 7 Processor 165U |
| Protsessori sagedus | 1.20 |
| Protsessori tuumad | 12 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 32 GB |
| Vabade operatiivmälu pesade kogus | 2 |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | 802.11ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | Smart Card |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | 2 x USB Type-C / Thunderbolt |
| Показать больше | |





















































