Blackview BV5300 Pro
Blackview BV5300 Pro
MOBILE PHONE BV5300 PRO/BLACK BLACKVIEWLaos 7 tk – telli E-R enne 16:00 ja saad kätte juba järgmisel tööpäeval! |
|
119.61 €
|
B магазин datagroove.ee |
Telefon Blackview BV5300 Pro 4GB/64GB BlackTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
120.90 €
|
B магазин bigbox.ee |
Mobiiltelefon Blackview BV5300 Pro, 64GB, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 142.9 € |
|
127.90 €*
|
B магазин 1a.ee |
Mobiiltelefon Blackview BV5300 Pro, 64GB, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 142.9 € |
|
127.90 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Blackview BV5300 Pro 4/ 64GB Black0% liising 21.32Eur kuni 6 kuud |
|
127.90 €
|
B магазин rde.ee |
Blackview mobiiltelefon ilma lepinguta BV5300 Pro, ArcSoft® 13MP + 8MP, 7GB + 64..больше |
|
247.03 €
|
B магазин minukaubad.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-19 05:10
! Сообщить об ошибке| Марка | BLACKVIEW |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1560 |
| Mälumaht | 64 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP68 / IP69K |
| Kaubamärk | Blackview |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Toote kaal koos pakendiga | 660.0 |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | Klaas |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku maht | 6580 |
| Väljalaske aasta | 2023 |
| Mudel | BV5300 Pro |
| Eesmine kaamera | 8 MP |
| Tagumine kaamera | 13 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 12 |
| Ekraani suurus | 6.1 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | 2.0 |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | Puudub |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Kaal koos akuga | 273 |
| Andurid | Kompass |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | - |
| Pikslite tihedus | 282 ppi |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | MediaTek Helio P35 MT6765 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Videokaardi mudel | PowerVR GE8320 |
| Välk | Sisseehitatud |
| Toetatud mälukaardid | MicroSD |
| Показать больше | |


















































