Blackview BL8800 Pro 128GB
Blackview BL8800 Pro 128GB
Viedtālrunis Blackview BL8800 Pro 8/128GB Black | BL8800PROBLK | 6931548307990 |
|
553.95 €
|
B магазин enter24.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-21 18:57
! Сообщить об ошибке| Марка | BLACKVIEW |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2408 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Ei |
| Mälumaht | 128 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1440p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP68 / IP69K |
| Kaubamärk | Blackview |
| Värv | Oranž |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 8380 |
| Audiofailide vormingud | X-FLAC |
| Väljalaske aasta | 2022 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | BL8800 Pro |
| Eesmine kaamera | 16 MP |
| Tagumine kaamera | 50 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 11 |
| Ekraani suurus | 6.58 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | Puudub |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Ooteaeg kuni | 30 |
| Kaal koos akuga | 367 |
| Andurid | Kompass |
| Sidestandard | 2G 2/3/5/8, 3G WCDMA: B1/B2/B4/B5/B6/B8/B19 CDMA: BC0/BC1/BC10, 4G TDD: B34/B38/B39/B40/B41 FDD: B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B12/B13/B17/B18/B19/B20/B25/B26/B28a/B28b/B30/B66, 5G N1/3/5/7/8/20/28/38/40/41/77/78/79 |
| Videofailide formaadid | 3GPP |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | - |
| Pikslite tihedus | 401 ppi |
| 5G kommunikatsiooni tugi | + |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Mediatek MT6833 Dimensity 700 (7 nm) |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G57 MC2 |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Aku garantii | 12 |
| Показать больше | |


































