Asus Vivobook Go 15 OLED E1504FA
Asus Vivobook Go 15 OLED E1504FA
Asus Vivobook Go E1504FA-AS33 15.6 FHD R3 7320U 8GB 128SSD EN W11S Blacksaa kätte 30 minutiga Tallinnas (t.p. 9:30-18:00), kiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 61.67Eur k больше |
|
369.99 €
|
B магазин rde.ee |
Notebook ASUS VivoBook Series Go 15 E1504FA-BQ2513W CPU Ryzen 3 7320U 2400 MHz ..больше |
|
486.93 €
|
B магазин enter24.eu |
Sülearvuti Asus Vivobook Go 15, 7320U, 8 GB, 512 GB, 15.6 ", AMD Radeon 610M, mu..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 539 € больше |
|
496.60 €*
|
B магазин 1a.ee |
Sülearvuti Asus Vivobook Go 15, 7320U, 8 GB, 512 GB, 15.6 ", AMD Radeon 610M, mu..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 539 € больше |
|
496.60 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Asus VivoBook Go E1504FA WS51 AMD Ryzen 5 40 512GB SSD, 8GB 15.6" (1920x1080) WI..больше |
|
499.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
Asus VivoBook Go 15 E1504FA-BQ2513W Mixed Black, 15.6" FHD IPS, Ryzen 3 7320u, 8..больше |
|
502.44 €
|
B магазин toppc.ee |
ASUS Vivobook E1504FA-WH56 15.6" FHD / AMD Ryzen 5 7520U/ 16GB RAM/ 512GB SSD / ..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
503.00 €
|
B магазин bigbox.ee |
Sülearvuti ASUS VivoBook Series Go 15 E1504FA-BQ2513W CPU Ryzen 3 7320U 2400 MHz..больше |
|
512.37 €
|
B магазин myyk24.ee |
Notebook ASUS VivoBook Series Go 15 E1504FA-BQ2513WLaos – telli E-R enne 16:00 ja saad kätte juba järgmisel tööpäeval! больше |
|
518.89 €
|
B магазин datagroove.ee |
Notebook|ASUS|VivoBook Series|Go 15|E1504FA-BQ2513W|CPU Ryzen 3|7320U|2400 MHz|1..больше |
|
519.00 €
|
B магазин fotofabrikas.lt |
NOTEBOOK ASUS VIVOBOOK 15 R5 16/512GB W1 | 199291130838 | 199291130838больше |
|
519.25 €
|
B магазин multo.eu |
Sülearvuti Asus VivoBook E1504FA 15.6" FHD IPS Ryzen 5-7520U 16GB 512GB Win11H C..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 799.0 € больше |
|
519.41 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Notebook|ASUS|VivoBook Series|Go 15|E1504FA-BQ2513W|CPU Ryzen 3|7320U|2400 MHz|1..больше |
|
527.69 €
|
B магазин galador.ee |
Notebook|ASUS|VivoBook Series|Go 15|E1504FA-BQ2513W|CPU Ryzen 3|7320U|2400 MHz|1..больше |
|
556.90 €
|
B магазин inserv.ee |
Notebook|ASUS|VivoBook Series|Go 15|E1504FA-BQ2513W|CPU Ryzen 3|7320U|2400 MHz|..больше |
|
586.31 €
|
B магазин freyo.ee |
Notebook ASUS VivoBook Series Go 15 E1504FA-BQ2513W CPU Ryzen 3 7320U 2400 MHz 1..больше |
|
639.00 €
|
B магазин kontorikaubad.ee |
Sülearvuti ASUS VivoBook Series Go 15, Ryzen 5-|7520U, 15.6", RAM 16GB, SSD 1TB,..больше |
|
719.19 €
|
B магазин eurotech.ee |
Notebook|ASUS|VivoBook Series|E1504FA-BQ1890W|CPU Ryzen 5|7520U|2800 MHz|15.6"|.. |
|
736.53 €
|
B магазин alfashop.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 08:33
! Сообщить об ошибке| Марка | ASUS |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Asus |
| Puhvermälu (Cache) | 4 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | E1504FA-L1419W |
| Pikkus | 23.25 |
| Seeria | Asus Vivobook Go 15 OLED |
| Protsessori põlvkond | AMD Ryzen™ (AMD) |
| Videokaardi mudel | AMD Graphics |
| Laius | 36.03 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kahjustatud pakend | + |
| Kaal | 1.63 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 1.79 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Roheline |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| IPS ekraan | - |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD |
| Protsessori klass | AMD Ryzen 5 |
| Protsessori mudel | AMD Ryzen™ 5 7520U |
| Protsessori sagedus | 2.8 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | AMD SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | AMD |
| Videokaardi seeria | Radeon |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | 802.11ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| Показать больше | |

























































