Asus ROG Zephyrus G16
Asus ROG Zephyrus G16
ASUS ROG Zephyrus G16 GA605KH-QR011W 16" WQXGA OLED AI7 350 RTX5050 16GB/1TB W11..больше |
|
1922.36 €
|
B магазин enter24.eu |
Asus Retail ASUS ROG Zephyrus G16 R7 350 16 1 5050 GA605KH-QR011W W11Hбольше |
|
1949.60 €
|
B магазин smartech.ee |
Asus ROG Zephyrus G16 GU605CM-QR095X - Ultra 7 255H | 16" | 2.5K | 240Hz | OLED ..больше |
|
2385.28 €
|
B магазин percte.eu |
Notebook|ASUS|ROG Zephyrus|G16 (2024) GA605|GA605KP-QR023W|CPU Ryzen AI 7|350|20.. |
|
2459.00 €
|
B магазин fotofabrikas.lt |
Asus Laptop Asus ASUS ROG Zephyrus G16 GU605CM-QR095X - Ultra 7 255H | 16'&..больше |
|
2492.94 €
|
B магазин eestipoisid.eu |
Notebook ASUS ROG Zephyrus G16 (2024) GA605 GA605KP-QR023WLaos 4 tk – telli E-R enne 16:00 ja saad kätte juba järgmisel tööpäeval! |
|
2537.80 €
|
B магазин datagroove.ee |
Notebook | ASUS | ROG Zephyrus | G16 (2024) GA605 | GA605KP-QR023W | CPU Ryzen A.. |
|
2538.00 €
|
B магазин techmarket.ee |
Asus ROG Zephyrus G16 GU605CM-QR095X - Ultra 7 255H | 16" | 2.5K | 240Hz | OLED ..больше |
|
2585.57 €
|
B магазин toppc.ee |
Asus ROG Zephyrus G16 GA605KP-QR023W 240hz AI 7 350 32GB 1SSD RTX5070 Gra0% liising 449.33Eur kuni 6 kuud больше |
|
2695.99 €
|
B магазин rde.ee |
Sülearvuti Asus ROG Zephyrus G16 (2024) 16" QHD 240Hz Ryzen AI 7 350 32GB-DDR5 1.. |
|
2771.88 €
|
B магазин kaup24.ee |
Sülearvuti Asus ROG Zephyrus G16 GU605CR-U9322W, 285H, 32 GB, 2 TB, 16 ", NVIDIA..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 3290 € больше |
|
3190.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Sülearvuti Asus ROG Zephyrus G16 GU605CR-U9322W, 285H, 32 GB, 2 TB, 16 ", NVIDIA..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 3290 € больше |
|
3190.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Notebook ASUS ROG Zephyrus G16 (2024) GA605 GA605KP-QR023W CPU Ryzen AI 7 350 20.. |
|
3414.00 €
|
B магазин kontorikaubad.ee |
Sülearvuti ASUS ROG Zephyrus G16 GU605CX-QR106W, 16 WQXGA, Intel Core Ultra 9, R..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
5203.79 €
|
B магазин bigbox.ee |
ASUS ROG Zephyrus G16 GU605CX-QR106W - 16" WQXGA OLED 240Hz, Intel Ultra 9 285H,.. |
|
5239.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-19 16:49
! Сообщить об ошибке| Марка | Asus |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 2560 x 1600 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Asus |
| Puhvermälu (Cache) | 24 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 240 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | GU605MZ-QR048W |
| Pikkus | 246 |
| Seeria | Asus ROG Zephyrus G16 |
| Protsessori põlvkond | Meteor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | RTX 4080 |
| Laius | 354 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.95 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Kõrgus | 16.4 |
| Ekraani diagonaal | 16 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 7467 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ Ultra 9 processor 185H |
| Protsessori sagedus | 2.3 |
| Protsessori tuumad | 16 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 32 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 32 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 2 TB |
| Arvuti kogumälumaht | 2 TB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 12 GB GDDR6 |
| Helikaardi mudel | Integrated |
| Võrgukaart | 802.11ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | + |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | SD |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | DisplayPort |
| Показать больше | |



















































