Apple Watch SE 44mm
Apple Watch SE 44mm
Apple Watch SE GPS, Silver Aluminium, Denim Sport Band (S/M) - 44mm MXEQ3ET/Aбольше |
|
274.04 €
|
B магазин toppc.ee |
Apple Watch SE 3 44mm Midnight / Midnight Sport Band - S/ Mkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 49.37Eur kuni 6 kuud больше |
|
296.23 €
|
B магазин rde.ee |
Apple Watch SE 3 GPS 44mm Midnight Aluminium Case | Midnight Spor..больше |
|
296.68 €
|
B магазин eestipoisid.eu |
Apple Watch SE 3 (2025) GPS 44mm Starlight Aluminium Case with Sport Band S/M St.. |
|
296.96 €
|
B магазин dakauf.eu |
Nutikell Apple Watch SE GPS + Cellular 44mm Midnight Aluminium Case with Midnigh..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
318.58 €
|
B магазин bigbox.ee |
Nutikell Apple Watch SE 3 GPS + Cellular 44mm, starlight alumiiniumkorpus koos s.. |
|
369.00 €
|
B магазин 1a.ee |
Nutikell Apple Watch SE 3 GPS + Cellular 44mm, starlight alumiiniumkorpus koos s.. |
|
369.00 €
|
B магазин k-rauta.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:18
! Сообщить об ошибке| Марка | Apple |
| Категория | Смарт часы |
| Toote tüüp | Nutikellad |
| Kuva tüüp | Retina LTPO OLED |
| Mälumaht | 32 GB |
| Garantii | 24 |
| Tööaeg täislaetud akuga | 0.75 |
| Kaubamärk | Apple |
| Ühilduvad tootjad | Apple |
| Rihma värv | Sinine |
| Ekraan | + |
| Värv | Hõbe |
| Erikaitse | Niiskuskindel |
| Kollektsioon | Watch SE GPS 44mm |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | watchOS 11 |
| Ekraani suurus | 1.78 |
| Operatsioonisüsteemide (OS) versioonide tugi | iOS |
| Kaal | 32.9 |
| Käevõru materjal | Sünteetiline kumm |
| Funktsioonid | Güroskoop |
| Ühildub operatsioonisüsteemidega | iOS |
| Laadimisviis | Magneetlaadimine |
| Ühilduvad mudelid | Nutitelefonid (iOS 18 ja uuem) |
| Mõeldud | Universaalne |
| Käevõru mõõtmed (kõrgus x laius) | 140–245mm |
| Värvi nimi | Silver Aluminium |
| Installitud operatsioonisüsteem | watchOS 11 |
| Resolutsioon | 368 x 448 |
| Keel | Inglise |
| Rihma tüüp | Spordivõru |
| Aku maht | 150 |
| Liidesed | Bluetooth 5.3 |
| Показать больше | |
























































