Apple Mac Studio M2 Max
Apple Mac Studio M2 Max
Apple Mac Studio MQH73D A 2023, silber Apple M2 Max 12- CPU, 32GB RAM, 512GB SSD.. |
|
1495.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-12 23:44
! Сообщить об ошибке| Марка | Apple |
| Категория | Настольные компьютеры |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Garantii | 24 |
| Kere suurus | Mini |
| Toiteploki (PSU) mudel | AC |
| Toiteploki (PSU) võimsus | 370 |
| Kaubamärk | Apple |
| Värv | Hõbe |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | MQH73ZE/A |
| Pikkus | 19.7 |
| Seeria | Mac Studio |
| Videokaardi mudel | M2 Max 30-Core GPU |
| Laius | 19.7 |
| Kaal | 2.7 |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 9.5 |
| Installitud operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple |
| Protsessori klass | M2 |
| Protsessori mudel | Apple M2 Max |
| Protsessori tuumad | 12 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | macOS |
| Operatiivmälu (RAM) | 32 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Apple |
| Videokaardi seeria | M2 |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | 10Gb Ethernet |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | SDXC |
| Klaviatuuri keel | Inglise (INT) |
| Liidesed | Bluetooth 5.3 |
| Показать больше | |






































