Apple Mac Mini M4 256GB
Apple Mac Mini M4 256GB
Komputer Apple Mac Mini M4 16 GB 256 GB SSD macOS Sequoia (MU9D3ZE/A) | MU9D3ZE/..больше |
|
657.15 €
|
B магазин enter24.eu |
Apple Mac mini M4 16GB 256GB SSD EN MU9D3ZE/ A0% liising 116.5Eur kuni 6 kuud |
|
699.00 €
|
B магазин rde.ee |
Arvuti Mac mini Apple M4 10C CPU, 10C GPU/16GB/256GB SSD MU9D3ZE/AHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 749.0 € |
|
702.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Statsionaarne arvuti Mac mini Apple M4 10C CPU, 10C GPU/16GB/256GB SSD MU9D3ZE/ATarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
716.56 €
|
B магазин bigbox.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 10:55
! Сообщить об ошибке| Марка | Apple |
| Категория | Настольные компьютеры |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Garantii | 24 |
| Kere suurus | Mini |
| Toiteploki (PSU) võimsus | 155 |
| Kaubamärk | Apple |
| Värv | Hõbe |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Pikkus | 12.7 |
| Seeria | Mac Mini |
| Videokaardi mudel | 10-Core GPU |
| Laius | 12.7 |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Miniarvutid |
| Kõrgus | 5 |
| Installitud operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple |
| Protsessori klass | M4 |
| Protsessori mudel | M4 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 256 GB |
| Videokaardi tüüp | Apple |
| Videokaardi seeria | M4 |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | 10/100/1000 |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Sisseehitatud mikrofon | - |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise / Vene |
| Liidesed | Headphone (3.5mm) |
| Показать больше | |









































