Acer TravelMate P2 16
Acer TravelMate P2 16
Acer TravelMate TMP216-51-G2-TCO-32B7Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
532.74 €
|
B магазин bigbox.ee |
Acer TravelMate P2 TMP216-71-G3-TCO Intel Core Ultra 5 125H Laptop 40.6 cm (16"..больше |
|
685.33 €
|
B магазин viron.ee |
Acer TravelMate P2 (TMP216-51-TCO-5609) 16" WUXGA IPS, Intel i5-1335U, 16GB RAM,..больше |
|
715.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
Acer TravelMate P2 TMP216-71-G3-TCO Intel Core Ultra 5 125H Laptop 40.6 cm (16").. |
|
744.04 €
|
B магазин percte.eu |
Acer TravelMate P2 TMP216-71-G3-TCO Intel Core Ultra 5 125H Laptop 40.6 cm (16")..больше |
|
757.24 €
|
B магазин toppc.ee |
Acer TravelMate P2 TMP216-71-G3-TCO Intel Core Ultra 5 125H Laptop 40.6 cm (16")..больше |
|
765.53 €
|
B магазин eestipoisid.eu |
Notebook TravelMate P2 TMP216-71-G3-TCO Ultra 5 125H 16GB/512GB/W11Pro | NX.BQXE..больше |
|
777.66 €
|
B магазин enter24.eu |
Sülearvuti Acer TravelMate P2, 7535U, 8 GB, 512 GB, 16 ", AMD Radeon 660M, hall,..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 839 € больше |
|
789.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Sülearvuti Acer TravelMate P2, 7535U, 8 GB, 512 GB, 16 ", AMD Radeon 660M, hall,..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 839 € больше |
|
789.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-13 17:13
! Сообщить об ошибке| Марка | ACER |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Acer |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | TMP216-51-TCO-51CX |
| Pikkus | 358.5 |
| Seeria | Acer TravelMate P2 |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 260 |
| Kaal | 1.87 |
| Päritoluriik | Taiwan |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Operatsioonisüsteemi keel | Poola |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 50 |
| Arvuti tüüp | Kodu-/õppe- |
| Kõrgus | 19.9 |
| Ekraani diagonaal | 16 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i5-1335U |
| Protsessori sagedus | 3.4 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | Iris Xe |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Aku maht | 50 |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | Audio out/Audio in |
| Показать больше | |













































