ZTE nubia Red Magic 9S Pro 512GB
ZTE nubia Red Magic 9S Pro 512GB
Nubia Smartfon Redmagic 9S Pro 5G 16/512GB (Cyclone) | NX769S/16GB | 6974608318.. |
|
654.21 €
|
Poodi viron.ee |
Nubia Red Magic 9S Pro 5G 16/ 512GB Cyclone0% liising 128.82Eur kuni 6 kuud |
|
772.90 €
|
Poodi rde.ee |
Nutitelefon Nubia RedMagic 9S Pro 5G 16/512GB Black (null) | null | 6974608318666 |
|
801.18 €
|
Poodi enter24.eu |
Mobiiltelefon ZTE Red Magic 9S Pro, 512GB, läbipaistev v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 819 € |
|
809.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Mobiiltelefon ZTE Red Magic 9S Pro, 512GB, läbipaistev v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 819 € |
|
809.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Telefon ZTE nubia Red Magic 9S Pro 5G 16GB/512GB CycloneTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
816.34 €
|
Poodi bigbox.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-17 17:21
! Teata veast| Bränd | ZTE |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | AMOLED |
| Ekraani eraldusvõime | 1116 x 2480 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 5 |
| Mälumaht | 512 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Kaitseaste (IP) | IP68 |
| Kaubamärk | ZTE |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Läbipaistev |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Aku maht | 6500 |
| Audiofailide vormingud | MP3 |
| Väljalaske aasta | 2024 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Red Magic 9S Pro |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 16 MP |
| Tagumine kaamera | 50 + 50 + 2 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Ekraani suurus | 6.8 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | USB Type-C |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 229 |
| Andurid | Valguse andur |
| Videofailide formaadid | MKV |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Pikslite tihedus | 400 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | + |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Qualcomm SM8650-AC Snapdragon 8 Gen 3 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Videokaardi mudel | Adreno 750 (1 GHz) |
| Välk | LED |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |






























