ZTE nubia Red Magic 8S Pro 256GB
ZTE nubia Red Magic 8S Pro 256GB
Nubia Smartfon Nubia Redmagic 8S Pro 5G 12/256GB Srebrny (NX729JS/12GB) |
|
987.26 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Viedtālrunis Nubia Redmagic 8S Pro 5G 12/256GB Silver (NX729JS/12GB) | NX729JS/1.. |
|
1001.94 €
|
Poodi enter24.eu |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-17 14:53
! Teata veast| Bränd | ZTE |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | AMOLED |
| Ekraani eraldusvõime | 1116 x 2480 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 5 |
| Mälumaht | 256 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30/60/120/240fps |
| Kaubamärk | Nubia |
| Värv | Hõbe |
| Korpuse materjal | Klaas |
| WiFi-liides | + |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 6000 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Redmagic 8S Pro |
| Eesmine kaamera | 16 MP |
| Tagumine kaamera | 50 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.8 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 228 |
| Andurid | Kompass |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Pikslite tihedus | 400 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | + |
| Ümberpakendatud | - |
| Värvi nimi | Plaatina |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 12 GB |
| Videokaardi mudel | Adreno 740 |
| Välk | LED |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Aku garantii | 12 |
| Vaata lisaks | |
































