Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 128GB
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 128GB
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 128gb Black Klass B (Hea)Kontrollitud seadmed. 12-kuud garantiid. Soodne järelmaks. 14-päevane tagastus. |
Refurbished
|
149.00 €
|
Poodi technocircle.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-30 18:07
! Teata veast| Bränd | Xiaomi |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2400 |
| Mälumaht | 128 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Kaubamärk | Xiaomi |
| Värv | Valge |
| WiFi-liides | + |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 5000 |
| Mudel | Redmi Note 12 Pro 5G |
| Eesmine kaamera | 16 MP |
| Tagumine kaamera | 50 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 12 |
| Ekraani suurus | 6.67 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku kiirlaadimine | + |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Pikslite tihedus | 395 ppi |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Mediatek MT6877V Dimensity 1080 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 6 GB |
| Aku garantii | 12 |
| Vaata lisaks | |






























































IHAR N.
2023-11-06 14:43:01
Сколько оперативной памяти?