Xiaomi Redmi Note 11 Pro 128GB
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 128GB
Nutitelefon Xiaomi Redmi Note 11 Pro 6/128GB Blue (38011) | 38011 | 2018361470026 |
|
309.39 €
|
Poodi enter24.eu |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 08:47
! Teata veast| Bränd | XIAOMI |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | Super AMOLED |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2400 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 5 |
| Mälumaht | 128 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 1000 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP53 |
| Toetatud keeled | Eesti |
| Kaubamärk | Xiaomi |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Hall |
| Korpuse materjal | Klaas |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 5000 |
| Väljalaske aasta | 2022 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Redmi Note 11 Pro 5G |
| Eesmine kaamera | 16 MP |
| Tagumine kaamera | 108 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 11 |
| Ekraani suurus | 6.67 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 202 |
| Andurid | Kompass |
| Sidestandard | GSM / HSPA / LTE / 5G: 2G-GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2. 3G-HSDPA 800 / 850 / 900 / 1900 / 2100. 4G-1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 26, 28, 32, 38, 40, 41, 66. 5G-1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 77, 78 SA/NSA |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | - |
| Pikslite tihedus | 395 ppi |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 6 GB |
| Videokaardi mudel | Adreno 619 |
| Välk | Sisseehitatud |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |








































