Xiaomi Redmi A3 128GB
Xiaomi Redmi A3 128GB
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | XIAOMI |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS-LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1650 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 3 |
| Mälumaht | 128 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 512 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Kaubamärk | Xiaomi |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | Plastik |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Puudub |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 5000 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Redmi A3 |
| Näotuvastus | - |
| Eesmine kaamera | 5 MP |
| Tagumine kaamera | 0.08 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Ekraani suurus | 6.71 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | - |
| Andurid | Kompass |
| Päritoluriik | Hiina |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Pikslite tihedus | 268 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Mediatek Helio G36 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Videokaardi mudel | PowerVR GE8320 |
| Välk | Sisseehitatud |
| Toetatud mälukaardid | Micro SDXC |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Aku garantii | 12 |
| Vaata lisaks | |














































