Xiaomi Redmi A3 64GB
Xiaomi Redmi A3 64GB
Xiaomi Redmi A3 3/ 64GB Forest Greenkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 20.15Eur kuni 6 kuud |
|
120.92 €
|
Poodi rde.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-17 08:06
! Teata veast| Bränd | Xiaomi |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS-LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1650 |
| Mälumaht | 64 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Kaubamärk | Xiaomi |
| Värv | Sinine |
| WiFi-liides | + |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 5000 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Redmi A3 |
| Eesmine kaamera | 5 MP |
| Tagumine kaamera | 0.08 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Ekraani suurus | 6.71 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku kiirlaadimine | - |
| Päritoluriik | Hiina |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Mediatek Helio G36 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 3 GB |
| Aku garantii | 12 |
| Vaata lisaks | |


















































