Xiaomi Redmi 9AT
Xiaomi Redmi 9AT
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | XIAOMI |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS-LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1600 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Ei |
| Mälumaht | 32 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Toetatud keeled | Eesti |
| Täiendav info | MIUI 12 |
| Kaubamärk | Xiaomi |
| Värv | Hall |
| Korpuse materjal | Plastik |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Puudub |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 5000 |
| Audiofailide vormingud | MP3 |
| Mudel | Redmi 9AT |
| Näotuvastus | - |
| Eesmine kaamera | 5 MP |
| Tagumine kaamera | 13 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 10 |
| Ekraani suurus | 6.5 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | Micro USB |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | - |
| Kaal koos akuga | 194 |
| Andurid | Lähedusandur |
| Sidestandard | 2G - GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Videofailide formaadid | MP4 |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A53 + 4x1.5 GHz Cortex-A53) |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 2 GB |
| Videokaardi mudel | PowerVR GE8320 |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Vaata lisaks | |














































