Toshiba Portege Z30T-A
Toshiba Portege Z30T-A
T6 POWER Aku Toshiba Portege Z30-A, Z30-B, Z30T-A, Z30T-B, Z30-C, 3380mAh, 52Wh,.. |
|
85.70 €
|
Poodi smartech.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-20 13:16
! Teata veast| Bränd | TOSHIBA |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Toshiba |
| Puhvermälu (Cache) | 3 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Toote kaal koos pakendiga | 3400 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | Z30T-A |
| Pikkus | 227 |
| Seeria | Toshiba Portege |
| Protsessori põlvkond | Haswell (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 316 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.36 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR3 |
| Pakendi kõrgus | 0.1 |
| Pakendi laius | 0.44 |
| Pakendi pikkus | 0.39 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | + |
| Ümberpakendatud | + |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 19.9 |
| Ekraani diagonaal | 13.3 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| IPS ekraan | - |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i5-4210U |
| Protsessori sagedus | 1.70 |
| Protsessori tuumad | 2 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 128 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 128 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | HD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Integrated |
| Võrgukaart | 802.11 a/b/g/n/ac |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | SD |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | VGA |
| Vaata lisaks | |

















