Sony XR-65X90L
Sony XR-65X90L
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-08-01 17:07
! Teata veast| Bränd | SONY |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Sony |
| Sügavus | 5.7 |
| Pinge | 240 |
| Heli võimsus | 30 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 24.2 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 100 |
| VESA standard | 300 x 300 |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | XR65X90LAEP |
| Seeria | - |
| Laius | 144.5 |
| Kaal | 25 |
| Päritoluriik | Malaisia |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | Digitaalne optiline audio väljund |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 56-65" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 83.1 |
| Ekraani diagonaal | 65 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 34.5 |
| Kõrgus alusega | 86.1 |
| Pildi täiustussüsteemid | XR 4K Upscaling |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Protsessori mudel | Cognitive Processor XR |
| Vaata lisaks | |



































