Sony XR-65A95L
Sony XR-65A95L
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | SONY |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Sony |
| Sügavus | 3.4 |
| Pinge | 240 |
| Heli võimsus | 60 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 23.4 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 100 |
| VESA standard | 300 x 300 |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | XR65A95LAEP |
| Seeria | A95LAEP |
| Laius | 144.3 |
| Kaal | 24.9 |
| Päritoluriik | Malaisia |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | Digitaalne optiline audio väljund |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 56-65" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 83 |
| Ekraani diagonaal | 65 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 33.9 |
| Kõrgus alusega | 92 |
| Pildi täiustussüsteemid | XR 4K Upscaling |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Protsessori mudel | Cognitive Processor XR |
| Vaata lisaks | |


































