Sony Cyber-shot DSC-RX10
Sony Cyber-shot DSC-RX10
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-10-14 13:04
! Teata veast| Bränd | SONY |
| Kategooria | Digikaamerad |
| Toote tüüp | Digitaalsed fotokaamerad |
| Mõõtmed | 132.5 x 94 x 127.4 mm |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@500fps |
| Täiendav info | BRAVIA Sync. BIONZ X |
| Kaubamärk | Sony |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | DSC-RX10 IV |
| Laius | 132.5 |
| Kaal | 1050 |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 4:3 |
| Diafragma | F2.4 (W) - F4.0 (T) |
| Kõrgus | 160 |
| Ekraani diagonaal | 3 |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Anduri tüüp | Exmor RS CMOS |
| Megapikslite arv | 21 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 12800 |
| Sensori suurus | 13.2 x 8.8 mm |
| Optiline lähendamine (x) | 25 |
| Valge värvi bilanss | Auto, 10 positsiooni |
| Digitaalne lähendamine (x) | 100 |
| Maksimaalne eraldusvõime | 5472 x 3648 |
| Optika | ZEISS Vario Sonnar T* |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Hübriidne autofokuseerimise süsteem |
| Videootsija | On (elektrooniline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | - 3 EV kuni + 3 EV sammuga 1/3 EV |
| Katiku kiirus | 30 sek. - 1/2000 sek. |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Sisseehitatud (Pop-up) |
| Välgu režiimid | Wireless |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 1440000 |
| Mikrofon | Puudub |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | Dolby Digital |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | Micro HDMI |
| Vaata lisaks | |

























