Samsung UE75DU7172
Samsung UE75DU7172
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-12-08 11:34
! Teata veast| Bränd | SAMSUNG |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 1 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Samsung |
| Sügavus | 6.11 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | 2.0 ch |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 25.3 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 50 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 400 x 400 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | UE75DU7172UXXH |
| Seeria | - |
| Laius | 167.75 |
| Kaal | 26 |
| Päritoluriik | Ungari |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | CI |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 66-75" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 96.24 |
| Ekraani diagonaal | 75 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Tizen OS |
| Sügavus alusega | 32.5 |
| Kõrgus alusega | 100.63 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2CS2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Protsessori mudel | Crystal Processor 4K |
| Vaata lisaks | |







































