Samsung QE50QN90D
Samsung QE50QN90D
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-27 08:25
! Teata veast| Bränd | SAMSUNG |
| Kategooria | Telerid |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K QLED |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | - |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Võimsus | 175 |
| Kaubamärk | Samsung |
| Sügavus | 2.69 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | 2.2 ch |
| Heli võimsus | 40 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 13.5 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 144 |
| 3D funktsioon | + |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | QE50QN90DATXXH |
| Seeria | - |
| Laius | 111.36 |
| Kaal | 17.6 |
| Päritoluriik | Ungari |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | CI |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 61 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 76-85" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 64.41 |
| Ekraani diagonaal | 50 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Tizen OS |
| Sügavus alusega | 22.0 |
| Kõrgus alusega | 70.54 |
| Pildi täiustussüsteemid | 4K AI Upscaling, Quantum Matrix Technology, Wide Viewing Angle, Ultimate UHD Dimming, Real Depth Enhancer Pro, Motion Xcelerator 144Hz |
| Digitaalse tuuneri tüüp | 2 x DVB-T2CS2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| "Smart TV" | + |
| Nutikas juhtpaneel | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Protsessori mudel | NQ4 AI Gen2 |
| Vaata lisaks | |










































