Samsung PM1643 960GB
Samsung PM1643 960GB
Dysk serwerowy Samsung PM1643a 960GB 2.5'' SAS-3 (12Gb/s) (MZILT960HBHQ-00007) .. |
|
534.84 €
|
Poodi enter24.eu |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 08:49
! Teata veast| Bränd | SAMSUNG |
| Kategooria | Sisemine SSD-meedium |
| Toote tüüp | Kõvakettad (SSD) |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kõvaketta tüüp | SAS |
| Kaubamärk | Samsung |
| Ketta maht | 960 GB |
| Andmeedastuskiirus Gb/s | 12 |
| Kõvaketta suurus (Form factor) | 2.5" |
| Mudel | PM1643A |











































