Samsung Galaxy S9 Plus G965F
Samsung Galaxy S9 Plus G965F
Samsung Galaxy Tab S9 Plus WiFi X810 256gb Graphite Klass A (Väga hea)Kontrollitud seadmed. 12-kuud garantiid. Soodne järelmaks. 14-päevane tagastus. Vaata lisaks |
Refurbished
|
519.00 €
|
Poodi technocircle.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-30 18:07
! Teata veast| Bränd | SAMSUNG |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | Super AMOLED |
| Ekraani eraldusvõime | 1440 x 2960 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 5 |
| Mälumaht | 64 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 400 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 2160p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP68 |
| Kõneaeg kuni | 25 |
| Toetatud keeled | Läti |
| Täiendav info | Samsung Pay (Visa, MasterCard). Chipset: Exynos 9810 Octa. 32-bit / 384kHz audio. Samsung DeX. |
| Kaubamärk | Samsung |
| Värv | Sinine |
| Korpuse materjal | Klaas |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku maht | 3500 |
| Audiofailide vormingud | eAAC+ |
| Mudel | Galaxy S9 Plus |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 8 MP |
| Tagumine kaamera | 2 x 12 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 8.0 (Oreo) |
| Ekraani suurus | 6.2 |
| Juhtmeta laadimine | + |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 189 |
| Andurid | Südame löögisageduse andur |
| Sidestandard | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Videofailide formaadid | DivX |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Versioon | SM-G965F |
| Protsessori mudel | Quad-core 2.7 GHz Mongoose M3 + Quad-core 1.8 GHz Cortex-A55 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 6 GB |
| Videokaardi mudel | ARM Mali-G72 MP18 |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |








































