Samsung Galaxy A25 128GB
Samsung Galaxy A25 128GB
Samsung Galaxy A25 5G 128gb Black Klass B (Hea)Kontrollitud seadmed. 12-kuud garantiid. Soodne järelmaks. 14-päevane tagastus. |
Refurbished
|
189.00 €
|
Poodi technocircle.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-31 13:39
! Teata veast| Bränd | Samsung |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | Super AMOLED |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2340 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Ei |
| Mälumaht | 128 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 4K@30fps |
| Kaitseaste (IP) | Ei ole |
| Kaubamärk | Samsung |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Sinine |
| Korpuse materjal | Klaas |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Sõrmejäljelugeja |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 5000 |
| Väljalaske aasta | 2023 |
| Mudel | Galaxy A25 |
| Eesmine kaamera | 13 MP |
| Tagumine kaamera | 50 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Ekraani suurus | 6.5 |
| Juhtmeta laadimine | + |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 197 |
| Andurid | Kompass |
| Päritoluriik | Hiina |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | - |
| Pikslite tihedus | 396 ppi |
| 5G kommunikatsiooni tugi | + |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Exynos 1280 (5 nm) |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 6 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G68 |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | SDXC |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Aku garantii | 12 |
| Vaata lisaks | |





















































