Realme Note 50 64GB
Realme Note 50 64GB
Telefon Realme Note 50 3GB/64GB MustTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
73.00 €
|
Poodi bigbox.ee |
Mobiiltelefon Realme Note 50, 64GB, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 109.9 € |
|
94.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Mobiiltelefon Realme Note 50, 64GB, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 109.9 € |
|
94.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Realme Note 50 3GB|64GB Midnight Black EUHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 126.0 € |
|
94.90 €*
|
Poodi kaup24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-01 18:46
! Teata veast| Bränd | Realme |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1600 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Ei |
| Mälumaht | 64 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | - |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 720p@30fps |
| Kaubamärk | Realme |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | Klaas |
| WiFi-liides | + |
| Aku maht | 5000 |
| Väljalaske aasta | 2024 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Note 50 |
| Eesmine kaamera | 5 MP |
| Tagumine kaamera | 0.08 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.74 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | - |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | - |
| Pikslite tihedus | 260 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Unisoc Tiger T612 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 3 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G57 |
| Välk | LED |
| Aku garantii | 12 |
| Vaata lisaks | |
































