Realme 12 5G 256GB
Realme 12 5G 256GB
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 16:51
! Teata veast| Bränd | REALME |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS-LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2400 |
| Mälumaht | 256 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 2000 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Kaubamärk | Realme |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Violetne |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku maht | 5000 |
| Väljalaske aasta | 2024 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | 12 5G |
| Eesmine kaamera | 8 MP |
| Tagumine kaamera | 108 + 2 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Ekraani suurus | 6.72 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 188 |
| Andurid | Valguse andur |
| Sidestandard | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| Päritoluriik | Hiina |
| SIM-kaardi tüüp | 2 x Nano Sim |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Pikslite tihedus | 392 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | + |
| Ümberpakendatud | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Mediatek Dimensity 6100+ |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G57 MC2 |
| Välk | Sisseehitatud |
| Toetatud mälukaardid | Micro SDXC |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |
























