Poco F5 Pro 256GB
Poco F5 Pro 256GB
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | Poco |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | AMOLED |
| Ekraani eraldusvõime | 1440 x 3200 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 5 |
| Mälumaht | 256 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 8K@24fps |
| Kaitseaste (IP) | IP53 |
| Täiendav info | 162.78x75.44x8.59mm |
| Kaubamärk | Xiaomi |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Valge |
| Korpuse materjal | Klaas |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Kaitse kriimustuste eest |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 5160 |
| Väljalaske aasta | 2023 |
| Mudel | Poco F5 Pro |
| Eesmine kaamera | 16 MP |
| Tagumine kaamera | 64 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.67 |
| Juhtmeta laadimine | + |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | Puudub |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 204 |
| Andurid | Kompass |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | - |
| Pikslite tihedus | 526 ppi |
| 5G kommunikatsiooni tugi | + |
| Seeria | MZB0D8REU |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1 (4 nm) |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 12 GB |
| Videokaardi mudel | Adreno 730 |
| Välk | Sisseehitatud |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |














































