Philips 65PML9008/12
Philips 65PML9008/12
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-07-10 15:09
! Teata veast| Bränd | PHILIPS |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | + |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Philips |
| Sügavus | 8.5 |
| Helisüsteem | Dolby Vision |
| Heli võimsus | 40 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 21 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 120 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Taustvalgus | + |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 65PML9008/12 |
| Seeria | - |
| Laius | 145.1 |
| Kaal | 21.5 |
| Päritoluriik | Holland |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | CI |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 102 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 56-65" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 84.4 |
| Ekraani diagonaal | 65 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 28.6 |
| Kõrgus alusega | 86.3 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Vaata lisaks | |



























