Philips 55PUS8118/12
Philips 55PUS8118/12
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-11-18 15:19
! Teata veast| Bränd | PHILIPS |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI ARC |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Kuulub komplekti | Kaugjuhtimispult, 2 x AAA patareid, laua-alus, toitejuhe, kiirkäivitusjuhend, ohutusjuhised ja õigusalane teave. |
| Garantii juriidilistele isikutele | 24 |
| Täiendav info | Kaugjuhtimispult, 2 x AAA patareid, lauajalg, toitejuhe, kiirkäivitusjuhend, ohutusjuhised ja õigusalane teave. |
| Kaubamärk | Philips |
| Sügavus | 8.2 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | 2.0 (Stereo) |
| Heli võimsus | 20 |
| Toote kaal koos pakendiga | 17500 |
| Värv | Hall |
| Kaal ilma aluseta | 14.6 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 200 x 300 |
| Taustvalgus | + |
| WiFi-liides | + |
| Seeria | 55PUS8118/12 |
| Laius | 123.1 |
| Kaal | 14.9 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Muud liidesed | Satelliitvastuvõtja liides |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.3 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 72 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Komplekt | - |
| Pakendi kõrgus | 0.84 |
| Pakendi laius | 0.16 |
| Pakendi pikkus | 1.36 |
| Värvi nimi | Tumehall |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 72.2 |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 25.8 |
| Kõrgus alusega | 78 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Protsessori mudel | „Dual Core“ |
| Vaata lisaks | |







































