Oukitel WP39 256GB
Oukitel WP39 256GB
Oukitel WP39 6/ 256GB Green (Without Charger)0% liising 45.33Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
271.95 €
|
Poodi rde.ee |
Telefon Oukitel WP39 6GB RAM/256GB rohelineTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
271.95 €
|
Poodi bigbox.ee |
Nutitelefon Oukitel WP39 5G 6/256GB Green (WP39-GN/CHOUT/OL) | WP39-GN/CHOUT/OL..Vaata lisaks |
|
272.03 €
|
Poodi enter24.eu |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 05:05
! Teata veast| Bränd | OUKITEL |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2408 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 5 |
| Mälumaht | 256 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Kaitseaste (IP) | IP68 / IP69K |
| Kõneaeg kuni | 75 |
| Kaubamärk | OukiTel |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Toote kaal koos pakendiga | 650.0 |
| Värv | Hall |
| Korpuse materjal | Plastik |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Löögikindel |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 11000 |
| Audiofailide vormingud | MP3 |
| Väljalaske aasta | 2024 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | WP39 |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 32 MP |
| Tagumine kaamera | 64 + 8 + 2 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Ekraani suurus | 6.6 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | USB Type-C |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Ooteaeg kuni | 1400 |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 360 |
| Andurid | Valguse andur |
| Videofailide formaadid | MKV |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Pikslite tihedus | 400 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | + |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Mediatek Dimensity 6100+ |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 6 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G57 MC2 |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | MicroSD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |

































