Oukitel WP35 256GB
Oukitel WP35 256GB
Oukitel Smartfon Oukitel Smartphone WP35 8/256 11000mAh DS. GreyVaata lisaks |
|
265.97 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Smartphone Oukitel WP35 8/256 11000mAh DS. Gold | WP35- GD_V2/CHOUT/OL | 6941749..Vaata lisaks |
|
270.14 €
|
Poodi enter24.eu |
Oukitel WP35 8/ 256GB Grey0% liising 46.1Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
276.60 €
|
Poodi rde.ee |
Oukitel WP35 6,6" Smartphone Dual SIM Android 14 5G USB Type-C 8 GB 256 GB 11000..Vaata lisaks |
|
297.90 €
|
Poodi arvutitark.ee |
OUKITEL WP35 5G nutitelefon (2025. aasta versioon), 256/24 Gt, hall (WP35 Grey)Vaata lisaks |
|
298.00 €
|
Poodi smartech.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-18 17:45
! Teata veast| Bränd | Oukitel |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS-LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2408 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 5 |
| Mälumaht | 256 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 2000 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP69K |
| Kaubamärk | OukiTel |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Roheline |
| WiFi-liides | + |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 11000 |
| Laadija kuulub komplekti | - |
| Mudel | WP35 5G |
| Eesmine kaamera | 32 MP |
| Tagumine kaamera | 64 + 8 + 2 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Ekraani suurus | 6.6 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | USB Type-C |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 360 |
| Andurid | Valguse andur |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Pikslite tihedus | 400 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | + |
| Ümberpakendatud | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Mediatek Dimensity 6100+ |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G57 MC2 |
| Välk | Sisseehitatud |
| Toetatud mälukaardid | MicroSD |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Vaata lisaks | |
































