Oukitel WP38 256GB
Oukitel WP38 256GB
Oukitel WP38 6/ 256GB Black/ Green0% liising 34.84Eur kuni 6 kuud |
|
209.05 €
|
Poodi rde.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 12:10
! Teata veast| Bränd | OUKITEL |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 1600 x 720 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 5 |
| Mälumaht | 256 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 4.2 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Kaitseaste (IP) | IP69K |
| Kõneaeg kuni | 45 |
| Kaubamärk | OukiTel |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Oranž |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 10600 |
| Audiofailide vormingud | MP3 |
| Väljalaske aasta | 2024 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | WP38 |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 5 MP |
| Tagumine kaamera | 13 + 2 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.52 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | USB Type-C |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Ooteaeg kuni | 1400 |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 366 |
| Andurid | Valguse andur |
| Videofailide formaadid | MPEG4 |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Pikslite tihedus | 269 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Värvi nimi | Oranž |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | MediaTek MT8788 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 6 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G72 MP3 |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | MicroSD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |



































