Nokia G60
Nokia G60
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-08-25 20:46
! Teata veast| Bränd | Nokia |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | FHD+ |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2400 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 5 |
| Mälumaht | 128 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP52 |
| Toetatud keeled | Eesti |
| Kaubamärk | Nokia |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | Plastik |
| WiFi-liides | + |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 4500 |
| Väljalaske aasta | 2022 |
| Mudel | G60 5G |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 8 MP |
| Tagumine kaamera | 50 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 12 |
| Ekraani suurus | 6.58 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 190 |
| Andurid | Kompass |
| Sidestandard | Network bands (5G NR):5G NSA+SA, EN-DC and LTE CA , International: n1, n3, n5, n7, n8, n28, n40, n38/n41 (full), n77, n78 LATAM: n1, n3, n5, n7, n28, n38, n40, n41 (full), n66, n78; Network bands (GSM):International & LATAM: 850, 900, 1800, 1900; Network bands (LTE):International: 1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 39, 40, 41 (full) LATAM: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12/17, 13, 20, 28, 38, 39, 40, 41 (full), 66; Network bands (WCDMA):International: 1, 2, 5, 8 LATAM: 1, 2, 4, 5, 8; |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Snapdragon® 695 5G |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Videokaardi mudel | Qualcomm Adreno 619 |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |

































