Myphone Hammer Iron 4
Myphone Hammer Iron 4
Myphone Hammer Iron 4 32GB Silver/ Black Extreme Pack0% liising 25.83Eur kuni 6 kuud |
|
155.00 €
|
Poodi rde.ee |
Mobiiltelefon MyPhone Hammer Iron 4, 32 GB, hõbeHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 221.9 € |
|
163.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Mobiiltelefon MyPhone Hammer Iron 4, 32 GB, hõbeHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 221.9 € |
|
163.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-30 08:32
! Teata veast| Bränd | Myphone |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1440 |
| Mälumaht | 32 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 128 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Toetatud keeled | Eesti |
| Täiendav info | See ekstreemne komplekt sisaldab:. ekstra tugevat nutitelefoni. Autolaadija. pikk micro-USB-kaabel. Spetsiaalne karastatud klaasist ekraanikaitse. Universaalne autohoidja |
| Kaubamärk | MyPhone |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Hõbe |
| WiFi-liides | + |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 5180 |
| Mudel | Hammer Iron 4 |
| Eesmine kaamera | 5 MP |
| Tagumine kaamera | 13 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 12 |
| Ekraani suurus | 5.5 |
| USB-liidese tüüp | Micro USB |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Kaal koos akuga | 234 |
| Andurid | Valguse andur |
| Sidestandard | GSM:850/900/1800/1900 |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Pikslite tihedus | 293 ppi |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | MediaTek MTK6761 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Välk | Sisseehitatud |
| Toetatud mälukaardid | Micro SDXC |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |


































