MyPhone Hammer BS21
MyPhone Hammer BS21
Mobiiltelefon MyPhone Hammer, 16 GB, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 439 € |
|
316.20 €*
|
Poodi 1a.ee |
Mobiiltelefon MyPhone Hammer, 16 GB, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 439 € |
|
316.20 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Myphone Hammer Profesional BS21 16GB Black/ Orange0% liising 53.73Eur kuni 6 kuud |
|
322.40 €
|
Poodi rde.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 12:34
! Teata veast| Bränd | MYPHONE |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1280 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 3 |
| Mälumaht | 16 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 128 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 4.2 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | + |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Kõneaeg kuni | 41 |
| Toetatud keeled | Eesti |
| Täiendav info | Sisseehitatud QR- ja vöötkoodilugeja |
| Kaubamärk | MyPhone |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | Plastik |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Niiskuskindel |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 5000 |
| Audiofailide vormingud | MP3 |
| Mudel | Hammer |
| Näotuvastus | - |
| Eesmine kaamera | 2 MP |
| Tagumine kaamera | 8 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 8.1 (Oreo) |
| Ekraani suurus | 5 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Ooteaeg kuni | 595 |
| Aku kiirlaadimine | - |
| Kaal koos akuga | 300 |
| Andurid | Valguse andur |
| Sidestandard | 2G |
| Videofailide formaadid | MP4 |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | MTK6739 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Operatiivmälu (RAM) | 2 GB |
| Videokaardi mudel | IMG 8XE 1PPC |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Vaata lisaks | |





































