MSI Stealth 16 AI Studio
MSI Stealth 16 AI Studio
MSI Laptop MSI Stealth 16 AI Studio A1VIG-009PL Core Ultra 9 185H / 32 GB / 2 TB.. |
|
3463.56 €
|
Poodi percte.eu |
MSI Stealth 16 AI Studio A1VIG-009PL Core Ultra 9 185H / 32 GB / 2 TB / W11 / RT.. |
|
3611.32 €
|
Poodi enter24.eu |
MSI Stealth 16 AI Studio A1VIG-009PL 16 120hz 185H 32GB 2SSD RTX4090 W110% liising 638.92Eur kuni 6 kuud |
|
3833.49 €
|
Poodi rde.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 20:56
! Teata veast| Bränd | MSI |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 2560 x 1600 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | MSI |
| Puhvermälu (Cache) | 24 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 240 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | A1VFG |
| Pikkus | 260 |
| Seeria | MSI Stealth 16 AI Studio |
| Protsessori põlvkond | Meteor Lake |
| Videokaardi mudel | RTX 4060 |
| Laius | 356 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.99 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Kõrgus | 19.95 |
| Ekraani diagonaal | 16 |
| Korpuse värv | Sinine |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ Ultra 7 processor 155H |
| Protsessori sagedus | 1.4 |
| Protsessori tuumad | 16 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 32 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 1 TB |
| Arvuti kogumälumaht | 1 TB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 8 GB GDDR6 |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | Intel Killer BE1750 WiFi 7 |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Aku maht | 825 |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | 3 x USB-A 3.2 Gen 1 |
| Vaata lisaks | |

















































