MSI PRO AP222T
MSI PRO AP222T
Komputer MSI PC AIO PRO AP222T 13M-415XEU, i3-13100, 21.5" FHD, 8GB, 256GB SSD, ..Vaata lisaks |
|
639.52 €
|
Poodi enter24.eu |
Statsionaarne arvuti MSI Pro i3-13100, 21.5 ", DDR4 8 GB, SSD 512 GB, Intel UHD ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 769 € |
|
729.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Statsionaarne arvuti MSI Pro i3-13100, 21.5 ", DDR4 8 GB, SSD 512 GB, Intel UHD ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 769 € |
|
729.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-25 17:19
! Teata veast| Bränd | MSI |
| Kategooria | Lauaarvutid |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | FHD |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Eesmine kaamera | + |
| Garantii | 24 |
| Kere suurus | All in One (AIO) |
| Protsessori maksimaalne sagedus | 4.6 |
| Toiteploki (PSU) mudel | PSU |
| Toiteploki (PSU) võimsus | 120 |
| Kaubamärk | MSI |
| Värv | Valge |
| Mudel | AP222T 13M-092XEU |
| Pikkus | 20.93 |
| Seeria | AIO PRO |
| Videokaardi mudel | Intel UHD Graphics |
| Laius | 49.92 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 (SO-DIMM) |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | All In One arvutid |
| Kõrgus | 37.29 |
| Ekraani diagonaal | 21.5 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Linux |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-13400 |
| Protsessori sagedus | 1.8 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Linux |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 256 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Realtek ALC897 |
| Võrgukaart | 802.11ac |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Klaviatuuri valgustus | - |
| Liidesed | Bluetooth 5.0 |
| Vaata lisaks | |




























