Motorola Moto G24 Power
Motorola Moto G24 Power
Motorola Moto G24 Power 8/ 256GB Glacier Blue0% liising 24.69Eur kuni 6 kuud |
|
148.16 €
|
Poodi rde.ee |
Telefon Motorola Moto G24 Power 8/56GB Ink BlueTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
148.16 €
|
Poodi bigbox.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-06 19:57
! Teata veast| Bränd | Motorola |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1612 |
| Mälumaht | 256 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 1000 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Kaubamärk | Motorola |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Sinine |
| WiFi-liides | + |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 6000 |
| Väljalaske aasta | 2024 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Moto G24 Power |
| Eesmine kaamera | 16 MP |
| Tagumine kaamera | 50 + 2 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Ekraani suurus | 6.56 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 197 |
| Andurid | Valguse andur |
| Sidestandard | GSM / HSPA / LTE |
| SIM-kaardi tüüp | 2 x Nano Sim |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Pikslite tihedus | 269 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Värvi nimi | Sinine |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Mediatek MT6769Z Helio G85 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G52 MC2 |
| Välk | Sisseehitatud |
| Toetatud mälukaardid | Micro SDXC |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |










































