Microsoft Surface Laptop 6 13.5
Microsoft Surface Laptop 6 13.5
Microsoft Surface Laptop 6 13.5 165H 16GB 256SSD EN W11P Blk ZJV-00009 (Paraugs)0% liising 222.04Eur kuni 6 kuud |
|
1332.22 €
|
Poodi rde.ee |
Microsoft Surface Laptop 6 Ultra 5 135H 512GB SSD, 16GB 13.5" (2256x1504) TOUCHS..Vaata lisaks |
|
1355.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
B2B: Surface Laptop 6 15" QHD Touch Schwarz U5 135H 8GB/256GB SSD Win11P | ZLB-0.. |
|
1681.89 €
|
Poodi enter24.eu |
Microsoft Surface Laptop 6 13.5'' Core i5 16GB 512GB W11P Platinum Nordic |
|
1799.00 €
|
Poodi arvutitark.ee |
MICROSOFT Surface Laptop 6 ettevtetele (platin, Windows 11 Pro, 256 GB, Core Ult.. |
|
2154.00 €
|
Poodi smartech.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-14 18:26
! Teata veast| Bränd | MICROSOFT |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | PixelSense™ |
| Ekraani eraldusvõime | 2256 x 1504 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Microsoft |
| Puhvermälu (Cache) | 18 |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | ZJQ-00009 |
| Pikkus | 308 |
| Seeria | Microsoft Surface Laptop 6 |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 223 |
| Kaal | 1.38 |
| Päritoluriik | Ameerika |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Operatsioonisüsteemi keel | Poola |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 47 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Puutetundlik ekraan |
| Kõrgus | 16.7 |
| Ekraani diagonaal | 13.5 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 5200 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ Ultra 5 Processor 135H |
| Protsessori sagedus | 2.5 |
| Protsessori tuumad | 14 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 256 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | Arc |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tööiga kuni | 18.5 |
| Turvasüsteem | TPM 2.0 |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Aku garantii | 12 |
| Liidesed | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Vaata lisaks | |


































