Maastikuratas Rock Machine Blizz CRB 30-29, 29, L, punane
Maastikuratas Rock Machine Blizz CRB 30-29, 29, L, punane
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | ROCK MACHINE |
| Kategooria | Maastikurattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Mugava geomeetriaga kerge süsinikratas sobib nii päevaste reiside kui ka klassikaliste XC radade jaoks. Jalgrattaid müüakse 95% kasutusvalmis, tootja pakendis. Ostja vastutab jalgratta nõuetekohase kokkupaneku ja kasutamiseks ettevalmistamise eest vastavalt garantiikaardi tingimustele. Selle nõude rikkumise korral garantii tootele ei kehti. Jalgratta kokkupaneku osas soovitame pöörduda spetsialisti poole. |
| Mmaksimaalne kasv | 185 |
| Kaubamärk | Rock Machine |
| Värv | Punane |
| Minimaalne pikkus | 170 |
| Mudel | Blizz CRB 30 |
| Raami suurus | 19" |
| Kaal | 13 |
| Päritoluriik | Tšehhi |
| Jalgratas on mõeldud | Meeste |
| Korviga | - |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 100 |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Esipiduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Tagumise piduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Jalgratta tüüp | Mägi- |
| Kokkupandav | - |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Rehvid | WTB Ranger Comp, 29x2.25" |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv, reguleeritav, lukustatav |
| Kahvli käik | 120 |
| Kahvli mudel | RockShox Judy Silver TK R, Tapered, SoloAir, 15x110mm axle, remote Lockout, 120mm |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | SHIMANO BL-MT4100/BR-MT410, 180/160 rotor |
| Jõuülekanne | SHIMANO DEORE CS-M6100-12, 10-51T |
| Käikude arv | 12 |
| Käigu vahetuse kangid | SHIMANO DEORE SL-M6100-IR RapidFire Plus |
| Tagumine käiguvaheti | SHIMANO DEORE RD-M6100 Shadow Plus |
| Rool | ONE1 Alloy, MTB AL-325BT, 6° upsweep, 9° backsweep, 25mm rise, 720mm, 31.8mm |
| Sadul | WTB Volt Sport |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 29 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 29 |
| Vaata lisaks | |















