Maastikuratas Rock Machine Torrent 50-29, 29, L, hõbedane
Maastikuratas Rock Machine Torrent 50-29, 29, L, hõbedane
Maastikuratas Rock Machine 29 Torrent 50-29 hõbedane (L)Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1047.0 € |
|
803.25 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Rock Machine Torrent 50-29 29x19" (L) Gloss Silver/ Black0% liising 133.88Eur kuni 6 kuud |
|
803.26 €
|
Poodi rde.ee |
Meeste mägijalgratas Rock Machine 29 Torrent 50-29 hõbe (Ratta suurus: 29 Raami .. |
|
812.67 €
|
Poodi intop.ee |
Maastikuratas Rock Machine 29 Torrent 50-29 hõbe (L)Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
814.74 €
|
Poodi bigbox.ee |
Jalgratas mägi- Rock Machine Torrent 50-29, 29 ", 19" raam, hõbe v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1179 € |
|
913.79 €*
|
Poodi 1a.ee |
Jalgratas mägi- Rock Machine Torrent 50-29, 29 ", 19" raam, hõbe v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1179 € |
|
913.79 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-27 12:07
! Teata veast| Bränd | ROCK MACHINE |
| Kategooria | Maastikurattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Mmaksimaalne kasv | 185 |
| Kaubamärk | Rock Machine |
| Värv | Hõbe |
| Minimaalne pikkus | 178 |
| Mudel | 50-29 |
| Kollektsioon | Torrent |
| Raami suurus | 19" |
| Kaal | 14.6 |
| Jalgratas on mõeldud | Universaalne |
| Korviga | - |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Tagumise piduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Jalgratta tüüp | Mägi- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Alloy Al-6061 T6 Custom Sport tubing |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | Stars J20S, 32H |
| Rehvid | WTB Ranger Comp, 29x2.25" |
| Rattarummid | Shimano HB-TX505 / Shimano FH-MT200-B |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli käik | 120 |
| Kahvli mudel | RockShox Judy Silver TK, Tapered, SoloAir, QR |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Shimano BL-M4100/BR-MT410 |
| Käikude arv | 10 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano Deore SL-M4100-R |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano FD-M4100-E |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano Deore RD-M4120 Shadow |
| Roolisammas | ONE1 TDS-C342 Alloy, 31.8mm |
| Rool | ONE1 Alloy, MTB AL-325BT |
| Sadula alus | ONE1 Alloy, SP C255, 30.9mm |
| Sadul | WTB Volt Sport |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 29 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 29 |
| Vaata lisaks | |















