LG OLED77G42LW
LG OLED77G42LW
Televiisor LG OLED77G42LW, 77 ", OLEDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 3750 € |
|
1999.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Televiisor LG OLED77G42LW, 77 ", OLEDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 3750 € |
|
1999.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-24 08:11
! Teata veast| Bränd | LG |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 3 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | LG |
| Sügavus | 2.48 |
| Pinge | 240 |
| Heli võimsus | 60 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 37.4 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 120 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | OLED77G42LW |
| Laius | 171.2 |
| Kaal | 49 |
| Päritoluriik | Poola |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | 2 x RF |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 76-85" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 98.2 |
| Ekraani diagonaal | 77 |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS |
| Sügavus alusega | 22.8 |
| Kõrgus alusega | 113 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Protsessori mudel | α11 AI Processor 4K |
| Vaata lisaks | |










































