LG 86UR81003LA
LG 86UR81003LA
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-07-10 15:09
! Teata veast| Bränd | LG |
| Kategooria | Telerid |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 1 |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | LG |
| Sügavus | 5.99 |
| Pinge | 100 |
| Helisüsteem | AI Sound |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 45.2 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 100 |
| VESA standard | 600 x 400 |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 86UR81003LA |
| Seeria | ThinQ |
| Laius | 192.7 |
| Kaal | 48.9 |
| Päritoluriik | Lõuna-Korea |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | 2 x RF |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 158 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | >86" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 110.4 |
| Ekraani diagonaal | 86 |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS |
| Sügavus alusega | 42.5 |
| Kõrgus alusega | 117.8 |
| Pildi täiustussüsteemid | HDR10, HLG |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Protsessori mudel | α7 AI Procesors 4K Gen6 |
| Vaata lisaks | |










































