LG 55UR81003LJ
LG 55UR81003LJ
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | LG |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | LG |
| Sügavus | 5.75 |
| Pinge | 240 |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 14 |
| Ekraani kuju | Lame |
| VESA standard | 300 x 300 |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 55UR81003LJ |
| Seeria | UR81003LJ |
| Laius | 123.5 |
| Kaal | 15.4 |
| Päritoluriik | Poola |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | CI+ |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Kõrgus | 71.5 |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS |
| Sügavus alusega | 26 |
| Kõrgus alusega | 78 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Protsessori mudel | 4K Gen 6 α5 AI |
| Vaata lisaks | |












































