LG 50UT73003LA
LG 50UT73003LA
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-07-10 15:09
! Teata veast| Bränd | LG |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | UHD |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | LG |
| Sügavus | 8.05 |
| Pinge | 240 |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 9.6 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| VESA standard | 300 x 300 |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 50UT73003LA |
| Laius | 111.1 |
| Kaal | 9.7 |
| Päritoluriik | Poola |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 44-50" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Kõrgus | 64.5 |
| Ekraani diagonaal | 50 |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS |
| Sügavus alusega | 28.7 |
| Kõrgus alusega | 71.1 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2 |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Protsessori mudel | α5 AI Processor Gen7 |
| Vaata lisaks | |






































