Lenovo IdeaPad Slim 5 14AHP9
Lenovo IdeaPad Slim 5 14AHP9
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | LENOVO |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 16 |
| Helisüsteem | Dolby Audio |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | Slim 5 14AHP9 |
| Pikkus | 221 |
| Seeria | Lenovo IdeaPad |
| Protsessori põlvkond | AMD Ryzen™ (AMD) |
| Videokaardi mudel | AMD Radeon 760M |
| Laius | 312 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.48 |
| Operatiivmälu tüüp | LPDDR5X |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 57 |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 16.9 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Hõbe |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| IPS ekraan | + |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD |
| Protsessori klass | AMD Ryzen 5 |
| Protsessori mudel | R5-8645HS |
| Protsessori sagedus | 4.3 |
| Protsessori tuumad | 6 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 1512 GB |
| Videokaardi tüüp | AMD |
| Videokaardi seeria | Radeon |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| VR (Virtual reality) ready | + |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Aku tööiga kuni | 10 |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | Thunderbolt 3 |
| Vaata lisaks | |





























