Intel S4510 960GB
Intel S4510 960GB
Sellele tootele pole hetkel müüjaid.
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
-
Jaga Facebook
-
Kopeeri link
Link on kopeeritud
Eelnevate müüjate soovitused (22)
SSD Solidigm (Intel) S4510 960GB SATA 2.5" SSDSC2KB960G801 (DWPD up to 2) |
|
198.63 €
|
Laost otsasposty.ee |
SSD Solidigm (Intel) S4510 960GB SATA 2.5" SSDSC2KB960G801 (DWPD up to 2) |
|
204.02 €
|
Laost otsasalfashop.ee |
SSD Solidigm (Intel) S4510 960GB SATA 2.5" SSDSC2KB960G801 (DWPD up to 2) |
|
215.30 €
|
Laost otsasgalador.ee |
SSD Solidigm (Intel) S4510 960GB SATA 2.5" SSDSC2KB960G801 (DWPD up to 2) |
|
223.28 €
|
Laost otsasbigbox.ee |
SSD Solidigm (Intel) S4510 960GB SATA 2.5" SSDSC2KB960G801 (DWPD up to 2) |
|
267.11 €
|
Laost otsaselectrobase.ee |
SSD Solidigm (Intel) S4510 960GB SATA 2.5" SSDSC2KB960G801 (DWPD up to 2) |
|
277.47 €
|
Laost otsasheahind.ee |
INTEL SSD SATA2.5" 960GB TLC/D3-S4510 SSDSC2KB960G801 INTEL SSDSC2KB960G801963341 |
|
285.99 €
|
Laost otsaskimko.ee |
|
Elektrika.ee
|
SSD SATA2.5" 960GB TLC/D3-S4510 SSDSC2KB960G801 INTEL SSDSC2KB960G80196334 | 735.. |
|
324.53 €
|
Laost otsaselektrika.ee |
Serveri kõvaketas (SSD) Intel D3-S4510 D3-S4510 960GB SSDSC2KB960G801963341, 2.5.. |
|
339.00 €
|
Laost otsask-rauta.ee |
Serveri kõvaketas (SSD) Intel D3-S4510 D3-S4510 960GB SSDSC2KB960G801963341, 2.5.. |
|
339.00 €
|
Laost otsas1a.ee |
SSD Solidigm (Intel) S4510 960GB SATA 2.5" SSDSC2KB960G801 (DWPD up to 2) | SSDS.. |
|
470.23 €
|
Laost otsasenter24.eu |
Hinnamuutuste ajalugu - Intel S4510 960GB

Miks maksta rohkem?
- Lisateave hindade kohta
- Hankige pakkumisi
- Hankige kasulikke koode
Saada madal hinna teadaanded!
Liitu meiega ja teavitame teid esmalt hinnamuutustest! 💚
Logi sisse Facebook Logi sisse GoogleEi ole Facebooki ega Gmaili kasutajat? Registreeru e-postiaadressiga
On tõenäoline, et selle toote hind langeb järgneva 3 nädala jooksul 10% võrra!
Arvustused, kommentaarid, arvamused - Intel S4510 960GB
Arvustusi pole. Ole esimene!
Informatsioon
| Bränd | INTEL |
| Kategooria | Sisemine SSD-meedium |
| Toote tüüp | SSD kettad serveritele |
| Garantii | 60 |
| Täiendav info | Sobib kasutamiseks andmekeskustes |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Kaubamärk | Intel |
| Ketta maht | 960 GB |
| Kõvaketta suurus (Form factor) | 2.5" |
| Kirjutamiskiirus | 510 |
| Lugemiskiirus | 560 |
| Liides | SATA III (6.0 Gb/s) |
| Mudel | D3-S4510 960GB SSDSC2KB960G801963341 |
| Kollektsioon | D3-S4510 |
| IOPS (salvestamisel) | 36000 |
| IOPS (lugemisel) | 95000 |
| Tööaeg vigadeta | 2000000 |
| Vaata lisaks Näita vähem | |

























